Deo Zelene ulice, od Uroša Predića do Novosadske biće zatvoren za saobraćaj sve do Nove godine, obaveštavaju nadležni.
Zbog rekonstrukcije jedne od centralnih ulica u Bečeju od 2. do 31. decembra biće onemogućeno saobraćanje u delu Zelene od Uroša Predića prema Novosadskoj ulici.
Podsetimo, zbog radova koji su u toku, već više od mesec dana zatvoren je deo pomenute ulice od Zmaj Jovine do Uroša Predića.
Predmet rekonstrukcije su saobraćajnica, trotoari, kolski prilazi i parking mesta.
Za projekat kompletne rekonstrukcije tog dela ulice, Uprava za kapitalna ulaganja Vojvodine konkursom je dodelila 93 miliona dinara, a da bi se projekat realizovao, opština Bečej je obezbedila još 25,5 miliona dinara.
Pa lepo, mislim stvarno je lepo sto se sredjuje ulica!! Samo niko nije obavestio lica koja imaju firme da moraju ponovo da daju dobrotvorni prihod da bi se sredila ista ulica. Pre god dana ili vise!!! Sredjivala se ista ( pesacka staza) 3-4 meseca!! I super!! Sad ponovo i to je ok!! A ko ce da meni plati kiriju , radnike! Knjigovodju!! Struju!! Sve u svemu moj gubitak!!! Gde smo mi tu koji smo osteceni!!!?? Nas neko pitao ili se konsultovao sa nama!! Da se utvrdi koliko mi gubimo , i kako to da se resi!! Ili i mi dajemo dobrotvorni prihod za istu ulicu ? Samo eto niko nije jos utvrdio koliko mi to dajemo ! Pa mozda i objavite koliko je ko od nas dao.