Petrovoselcima pehar za titulu prvaka Međuopštinske lige-3

Baraž za popunu subotičke lige

Jedinstvo – Jadran     0:3  (0:3)

Bačko Petrovo Selo: Igralište u SC „Jedinstvo“ kraj Tise. Gledalaca: 300. Sudija: Predrag Mrđenović (Vrbas) 7. Strelci: Olah u 5, Žmukić u 19. i 42. minutu za Jadran. Žuti kartoni: Zlatić, Jovičić (Jedinstvo), Nik. Mudrinski, Laban, Vukotić, Matijašević (Jadran).

Jedinstvo: Ereg 5, A. Stanojev 5, Vučković 5, Anđelković 5, Zlatić 5 (od 57. Hegediš 5,5), Kovačev 5 (od 57. D. Kolompar 5,5), Bojanić 5 (od 57. I. Kolompar 5,5), Deak 5 (od 57. Dabižljević 5,5), A. Stanojev 6, Mihalec 6, Jovičić 5 (od 66. Gedelei -).

Jadran: Đorđević -, Brezovac 7, Nem. Mudrinski 7, Laban 7, Martinović 7(od 62. Ilić -), Spremo 7, Nik. Mudrinski 7,5, Vukotić 7 (od 74. Matijašević -), Matković 7 (od 77. Roganović -), Olah 8 (od 62. Miranović -), Žmukić 8.

Igrač utakmice: Goran Olah (Jadran)

Delegat utakmice Branislav Radojčić je kapitenu Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela Šandoru Mihalecu pre početka baraž utakmice za popunu Subotičke lige uručio pehar za osvojenu titulu prvaka Međuopštinske lige, a Jadran iz Feketića je, po svemu sudeći, već posle prve utakmice obezbedio status poručnog ligaša, pa će, posle 0:3 kraj Tise, revanš 25. juna u Feletiću biti čista formalnost.

Sve je rešeno već u prvom poluvremenu. Ponajbolji igrač utakmice Goran Olah umakao je po levoj strani pratiocima već u petom minutu i onda rutinski savladao nemoćnog Erega. Potom je isti igraču 19. minutu dijagonalom uposlio na desnom boku Danila Žmukića, koji je bio na svojoj polovini igrališta i sam je vodio loptu do pred gol domaćina, a onda poslao loptu u suprotan ugao za 0:2. Isti igrač je bio strelac i trećeg gola u 42. minutu, a sada je primio loptu od Nikole Mudrinskog i po sredini pobegao odbrani rivala, a kad mi je Ereg pošao u susret postavio konačnih 0:3.