Foto: Policija, sajt MUP-a
Foto: Policija, sajt MUP-a

U protekla 24 sata na području Južnobačkog okruga dogodilo se 14 saobraćajnih nezgoda, u kojima  je jedna osoba poginula, a jedna je teško povređena, saopštili su iz policije.

U tom intervalu na području Grada Novog Sada dogodilo se 11 saobraćajnih nezgoda u kojima je jednа osoba zadobilo teške telesne povrede.

Policijska uprava u Novom Sadu je 10. marta na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 279 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Na ovom području, iz saobraćaja su isključena 22 vozača i četiri vozila, a zadržana su dva vozača, zbog vožnje pod dejstvom alokohola.

Takođe, prekršajna prijava za nasilničku vožnju biće podneta protiv motocikliste koji je, u Petrovaradinu, vozio sa više od dva promila alohola u organizmu. Pritom je izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je zadobio teške telesne povrede.

Dvojica zadržanih vozača će uz prekršajnu prijavu biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име