Kuglaši Vojvodine iz Bačkog Gradišta pobedom otvorili sezonu
Pobeda kuglaša Vojvodine iz Bačkog Gradišta na startu prvoligaškog karavana za vojvođanske ekipe. Gradištanci su pobedili u Kovačici vrlo dobru ekipu Slavije rezultatom 3.597:3.540 (6:2). Najbolji rezultat ostvario je Ivan Vojnović svojim ličnim rekordom od 645 oborenih čunjeva.
-Ostvarili smo rekord ekipe, čime se ponosimo i to nam je omogućilo da uknjižimo vrednu pobedu na startu nove sezone. U narednom kolu dočekujemo Srem iz Sremske Mitrovice i ako pobedimo biće to izuzetan startu u novoj sezoni, veli trener – igrač Gradištanaca Milan Kaćanski.
Pored izvanrednih 645 Ivana Vojnovića, evo rezultata i ostalih članova ekipe Vojvodina: Kurcinak 608, Radatovič 604, Majoroš 596, Tot 593 i Kaćanski 551.