Kik boks klub Bečej

Takmičari Kik boks kluba Bečej ostvarili su zapažen rezultat na Balkanskom prvenstvu održanom 30. i 31. maja u Novom Sadu, nastupajući u sastavu reprezentacije Srbije. Bečejski klub sa prvenstva se vraća sa pet osvojenih medalja, tri zlatne i dve srebrne.

Zlatne medalje osvojili su Sonja Vukšić, Jovan Vojnović i Strahinja Radanov, dok su srebrna odličja pripala Vuku Lovriću i Mateji Nemet. Pored zlatne medalje, Sonja Vukšić ponela je i pehar za najbolju stariju juniorku prvenstva.

Iz kluba ističu da su njihovi reprezentativci imali maksimalan učinak u eliminacionim borbama, a nastupi u finalima još jednom su potvrdili dobru pripremljenost i kontinuitet rada.

U Kik boks klubu Bečej zahvalili su svima koji ih podržavaju, a posebno roditeljima takmičara, kao i trenerima reprezentacije koji su dali doprinos rezultatima ostvarenim na Balkanskom prvenstvu.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име