Cirkus De La Vega ima iza sebe brojne posećene nastupe širom Vojvodine, nedavno i u Sivcu i Crvenki, Vrbasu, Inđiji, Zrenjaninu, a u subotu 8. decembra od 18 sati će u njihovoj jednočasovnoj nezaboravnoj predstavi moći da uživa i bečejska publika.
Organizatori su najavili veličanstvenu vazdušnu i parternu akrobatiku, a za omladinu će biti priređen fire show. Senzacija programa je hodajući dinosaurus T-Rex, koji je prvi put na turneji i posetioci će moći da isprate njegovu dresuru.
Prilikom posete sportskom centru u Bečeju ove subote publika, naročito deca, moći će da uživaju i u nastupima Sunđer Boba i Spajdermena, a tokom celog programa će ih zabavljati klovnovi Arlekino i Boo, koji će nasmejati i decu i odrasle.
Cena karte za sve uzraste je 300 dinara.
Dolaze svi, dođite i vi!
Bečej, subota, 8. decembar u 18 sati, hala sportskog centra.
Pratite cirkus i na Fejsbuku.