Takmičari Džudo kluba Mladost ostvarili su zapažen uspeh na IV Međunarodnom džudo turniru „Bijele Rade“, održanom 30. maja u Bijelom Polju u Crnoj Gori. Na turniru je nastupilo 332 takmičara iz 34 kluba i šest država, što je ovo takmičenje svrstalo među kvalitetnije međunarodne džudo događaje u regionu.
Predstavnici Mladosti osvojili su ukupno pet medalja, dve zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane.
Do najsjajnijih odličja stigli su stariji pioniri Vanja Lepeš Kovač, koji je bio najbolji u kategoriji do 42 kilograma, i Ognjen Ostojić, koji je osvojio prvo mesto u konkurenciji do 66 kilograma.
Srebrnu medalju osvojio je Lukas Jotanović u konkurenciji mlađih pionira do 46 kilograma, dok su bronzane medalje pripale Ignjatu Ostojiću u kategoriji preko 60 kilograma i Petru Radovanoviću u kategoriji do 50 kilograma.























