Žutica sprečava Jankovića da igra u Subotici
Žutica sprečava Jankovića da igra u Subotici

Nesreća nikada ne ide sama. U ovu izreku uveravaju se ovih dana u Vojvodini iz Bačkog Gradišta.

Poslu katastrofalnog poraza (0:4) kod kuće od Iskre iz Kucure, trener Dušan Medić Beli podneo je ostavku, naslednik još nije angažovan, a golgeter Stefan Janković zbog nagomilanih žutih kartona ne može da igra važnu utakmicu u Subotici.

-Da, za nas je to vrlo bitna utakmica, mada je derbi začelja. Subotičani su pretposlednji sa osam bodova, a mi samo stepenicu iznad njih sa bodom više. Znači, bodovi su preko potrebni i jednima i drugima. Pored Jankovića, ne možemo da računamo ni na Milana Kovačevića, koji je u Rigi na Svetskom prvenstvu u fudbalu 3×3, kao i Miloša Brkića, koji je slomio ruku i za njega je ova polusezona završena, saznali smo od kapitena Graditanaca Nemanje Jovića.

Izostanak trojice standardnih igrača je itekako veliki handikep za Vojvodinu, ali su ostali spremni za nadigravanje sa Subotičanima u želji da ostanu neporaženi.

Utakmica u Subotici igra se u subotu od 13.30 sati, suđenje je povereno Jovici Desnici iz Apatina, asistiraće mu kraj aut linije Miloš Olujić iz Kule i David Zemko iz Bačke Topole, dok je delagat FSV biti Nade Marić.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име