Korona virus, covid19
Korona virus, covid19

Na osnovu podataka dobijenih od Doma zdravlja Bečej, Štab za vanredne situacije opštine Bečej raspolaže sledećim podacima:

–    U poslednja 24 časa, u kovid ambulanti Doma zdravlja Bečej nije bilo testiranja je serološkim  – brzim testom.

–    U poslednja 24 časa urađeno je devet antigenskih testova od kojih su pet pozitivni na kovid- 19.

–   U poslednja 24 časa pristiglo je 10 rezultata PCR testova od Instituta za javno zdravlje Vojvodine i svi su negativni.

–    Građani za koje se sumnja da su zaraženi, kao i lica za koje se sumnja da su bila u kontaktu sa zaraženim licima, stavljeni su u četrnaestodnevnu izolaciju.

Prema podacima dobijenim od Instituta za javno zdravlje Vojvodine u epidemiji kovid – 19 u opštini Bečej zaključno sa 31.1.2021. godine obolelo je ukupno 1.450 građana. Na današnji dan registrovano je 118 aktivnih slučajeva zaraženih kovid-19, koliko je bilo i juče.

 

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име