Centralni objekat Škole za osnovne i srednje obrazovanje „Bratstvo“ u Bečeju od nedavno ima novi sanitarni čvor, a u saniranu trpezariju, čije korišćene je zabranila inspekcija, sada je moguće ući i u kolicima.
Radove u vrednosti od 3,3 miliona dinara finansirali su pokrajinski sekretarijat za obrazovanje i opština Bečej. Predsednik opštine Dragan Tošić najavljuje nove radove već ove godine na objektu škole u ulici Đure Jakšića.
Ovih dana se uređuje i Goranski park u Bečeju, a posao orezivanja najmanje 170 drveća i uklanjanje 70 trulih stabala, vrednosti dva miliona dinara, poveren je novosadskoj Studentskoj zadruzi „Mašinac“. Direktor Javnog preduzeća „Komunalac“ Željko Plavšić kaže da će oštećena javna rasveta biti obnovljena tokom ovog meseca. Detaljnije saznajte OVDE.
Futsaleri Bečeja savladali u okviru 15. kola Druge futsal lige ekipu Valjeva sa 6:5. Više OVDE.