Odbojkaši Bečeja pretrpeli poraz (0:3) u Baču
Odbojkaši Bečeja pretrpeli poraz (0:3) u Baču

Prvo gostovanje i prvi poraz u novoj sezoni. To je epilog okršaja odbojkaša Bečeja u Baču protiv Partizana. Domaćin je pobedio sa 3:0 (25:22, 25:21, 25:22), što znači da su mladići sa Tise ostali na dva boda iz prvog kola, kad su pobedili sa 3:2 drugu ekipu Vojvodine NS Seme.

-Presudilo je iskustvo domaćina, koji u svojim redovima ima više od polovine ekipe igrače koji igraju već, gotovo, deceniju. Ukupan rezultat je ubedljiv 3:0, ali poen razlika nije bila takva. Naš hendikep bio je neigranje Dušana Gajičića, a i ja zbog prehlade nisam mogao da pomognem, rekao nam je po povratku iz Bača trener-igrač Bečejaca Nikola Džigurski.

U Baču su dres Bečeja nosili: Mitrović, M. Rakić, Vojinović,  Koković, Radovanov, Marošanović, Brankov i V. Džigurski.

Sada predstoji komšijski derbi u kom Bečejci dočekuju Mladost iz Turije. Utakmica se igra u subotu, 27. oktobra, od 19 sati pod krovom „hrama sportova“ kraj Tise. Gosti u prva dva kola nisu osvojili nijedan bod, pa bi, na osnovu toga, domaćin trebalo da bude favorit. Ali, svaki meč je priča za sebe u kojoj se delom na terenu mora potvrditi.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име