Ilustracija | Foto: Pixabay

Kostel Automotiv DOO raspisuje konkurs za radno mesto – referent nabavke.

Opis posla:

  1. Izvršavanje zadataka za procese nabavke
  2. Komunikacija sa dobavljačima repromaterijala i ostalim institucijama
  3. Doček gostiju i vođenje do sobe za sastanke te obaveštavanje odgovornih
  4. Brendiranje poduzeća
  • praćenje i sudelovanje na sajmovima poslova
  • stvaranje i održavanje veza sa državnim institucijama
  • praćenje i prijavljivanje događaja na kojima bi kompanija mogla sudelovati i promovisati se

5. Vođenje brige i evidencije o korišćenju službenog automobila

6. Pripremanje podataka, analiza i izveštaja s područja nabavke

7. Zamena referentu materijalnog poslovanja u slučaju odsutnosti

  • planiranje i praćenje dnevne otpreme i dopreme (uvoz i izvoz)
  • svakodnevno izrađivanje potrebne dokumentacije
  • upravljanje skladišnim tokovima
  • preuzimanje robe
  • praćenje povratne ambalaže u vlasništvu kupca
  • naručivanje i kontrolisanje međunarodnog i domaćeg prevoza

8. Vođenje kadrovske evidencije i popisa zaposlenih osoba

Obrazovanje: VŠS/VSS

Radno iskustvo: nebitno

Vrsta zaposlenja: na određeno vreme

Mesto rada: Bačko Gradište, Branka Radičevića 12

Uslovi rada: rad u kancelariji, na računaru

Trajanje konkursa: do 22.08.2022. godine

Kontakti: radnim danima od 7 do 15 časova „Kostel Automotiv“ DOO, Bačko Gradište, Branka Radičevića 12

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име