- Neformalna grupa „Bečej se budi“ pozvala je građane da se pridruže zajedničkom odavanju pošte stradalima na železničkoj stanici u Novom Sadu.
Skup je danas, na raskranici kod Gimnazije Bečej u 11:52.
Skup je danas, na raskranici kod Gimnazije Bečej u 11:52.
