Oko 80 takmičara iz cele zemlje učestvovaće na Otvorenom prvenstvu Bečeja u poljskom streličarstvu u Goranskom parku, u subotu 14. juna.

– Nakon zvaničnog takmičarskog dela sledi nadmetanje timova, gde će najbolja četiri raspucavati polufinale i borbe za medalje. Mete će biti raspoređene po celom parku i na dolmi kod ulaza u park. Pozivamo sugrađane dođu i da se upoznaju sa streličarstvom, rekao nam je Slobodan Pavlović.
Bečejski turnir drugi je po redu u organizaciji ovdašnjeg kluba i nalazi se u kalendaru Streličarskog saveza Srbije. Za jul iz kluba najavljuju školu streličarstva, gde će za mesec dana učesnici moći da savladaju rukovanjem lukom i strelom.





















