Grejna sezona 2018/2019 završava se sutra 23. aprila, jer su se stekli uslovi iz Odluke o uslovima i načinu snabdevanja toplotnom energijom iz sistema daljinskog grejanja, saopšteno je iz Javnog preduzeća „Toplana“ Bečej.
Tim je aktom definisano da grejna sezona izuzetno može da traje i u periodu od 15. aprila do 3. maja, sve dok tri dana uzastopno u 21 čas spoljna temperatura ne bude viša od 12 stepeni Celzijusovih.
Odmah nakon završetka grejne sezone radnici Javnog preduzeća „Toplana“ počinju sa očitavanje merača toplotne energije, a posle toga radove na remontu postrojenja za proizvodnju i distribuciju toplotne energije.
-Mole se kupci da prilikom očitavanja merača radnicima preduzeća omoguće nesmetani prilaz mestu gde su u toplotnoj podstanici ugrađeni merači toplotne energije, navode iz „Toplane“.






















