U okviru 13. kola Prve vojvođanske lige kuglaši Vojvodine su kao domaćini pobedili ekipu Sloven iz Rume rezultatom 3.273:3.170 /6:2/. Nnajbolji pojedinac među Gradištancima bio je Milan Kaćanski sa 593 oborena čunja.
Sledeće kolo Vojvodina gostuje u Kovačici ekipi Slavia u nedelju 8. marta. U okviru Prve lige Srbije-grupa Vojvodina, ekipa iz Bačkog Gradišta je takođe gostovala na „vrućem“ terenu u Kovačici, gde je posle neizvesne završnice izborila vredan bod, odigravši nerešeno sa ekipom Slavia 2.919:2.902 /4:4/. Najbolji rezultat u ekipi Vojvodine je imala Snežana Šibul, 516 oborenih čunjeva.
Na redu je derbi koji se igra u Bačkom Gradištu, a u pitanju je utakmica koja odlučuje o putniku u Super ligu Srbije. U meču između Vojvodine i Alimente iz Novog Sada, za sigurno prvo mesto i plasman u Super ligu Gradištancima je potrebno da odigraju nerešeno ili da pobede.
Foto: Ilustracija