Redakcija lista Bečejski dani poklonila je juče penzionerima primerak novog izdanja.
-Podelili smo ukupno 150 primeraka, na nekoliko lokacija. Malo smo popričali sa njima i dali im naš list u kojem mogu da se informišu o aktuelnostima, rekla nam je Tanja Drapšin iz Bečejskih dana.
Osobe starije od 65 godina, podsetimo, mogu samo jednom nedeljno, petkom od 4 do 7 sati da izlaze iz kuća, i to samo u kupovinu.
Ona kaže da će redakcija nastaviti sa ovom akcijom dok traje vanredno stanje.
Bečejski dani izlaze dva puta mesečno.
Trebate da organizujete, da penzioneri preko dana da idu u kupovinu i ne jednom nego barem 3xnedelyljno od 8 do 12 sati. Nisu oni lepraši. Da moraju barem u 3 sata u zori ustati. To nema nigde. I 200 metara odkuće da izadju. Samo još povodac nisu delili. To je tačno sramota, da niko ništa nesme da kaže. Ili ko je blizu Vučiću da mu kaže da i oni su ljudi. Netreba da nas žli nismo mrtvi nego da nam pomogne! Samoća više śtetna nego KORONA!
Gospođo Magdolna,nemojte glasati i problem rešen.