Novobečejci će Apatince dočekati u komšiluku
Novobečejci će Apatince dočekati u komšiluku

Zbog zamene parketa u novobečejskom SRC „Jedinstvo“, futsaleri „Tise“ iz banatskog Bečeja ugostiće APA futsal iz Apatina pod krovom „hrama sportova“ s druge strane reke.

Utakmica u Bečeju igra se u petak, 19. aprila, s početkom u 19.30 sati i kako su Novobečejci prvaci Vojvođanske futsal lige i poslednji put u aktuelnoj sezoni vojvođanskog karavana su domaćini, to će se upriličiti svečana predaja pehara.

-Istina je da je ostala još jedna utakmica plej ofa, kad idućeg vikenda gostujemo u Vrbasu, ali naš domaćin i prvi pratioc Leteći Holanđanin zaostao je 10 bodova i sve dileme oko titule prvaka su otklonjene. Upravo iz tog razloga je moguće već u Bečeju da nam se uruči pehar namenjen prvaku. Potom se okrećemo baražu za popunu Druge futsal lige Srbije, rekao nam je u ime novobečejskih futsalera Ivica Blažin.

Podsetimo da su Novobečejci u ligaškom delu prvenstva pokrajinske elite uknjižili samo jedan poraz, a u plej ofu su do sada svih pet rivala savladali. Očekuje se da im promena obale reke neće smetati i da će nastaviti pobedonosnu seriju.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име