Bilo je atraktivnih poteza na utakmici kraj Tise
Bilo je atraktivnih poteza na utakmici kraj Tise

Malo je ko davao veće šanse odbojkašima Bečeja u aktuelnoj drugoligaškoj sezoni, a oni zaređali četiri uzastopne pobede. Poslednja „žrtva“ bili su im Somborci u petak uveče.

Maksimalnih 3:0 (25:21, 25:13, 25:13) ili poen razlika 75:57 sve kazuje. Mladići sa Tise su za samo sat vremena efektivne igre stigli do nova tri boda. I to bez trenera-igrača Veselina Džigurskog, koji i dalje apstinira zbog povrede ramena.

Samo su u prvom setu Somborci bili dobrim delom ravnopravan rival. Rezultatska klackalica trajala je do 16:16, uz 14 nerešenih rezultata, a onda su stvari došle na svoje mesto, domaćin je dodao gas, rezultatski se odlepio i sve okončao na 25:21. Preostala dva seta, pošto su Bečejci uhvatili ritam, završena su na istovetan način u kom su Somborci stigli samo do po 13 poena. Prenoćiće Bečejci na čelo tabele, dok Kulpin ne odigra svoju utakmicu, a onda se, najverovatnije, vraćaju na poziciju broj 2, jer nemaju maksimalnih 12 bodova, pošto su Dunav volej pobedili sa 3:2 i na konto stavili dva boda.

Zadovoljstvo Bečejaca osvojenim celim plenom
Zadovoljstvo Bečejaca osvojenim celim plenom

U narednom kolu sledi gostovanje u Novoj Pazovi, gde će ih ugostiti Mladost. Prilika je to za novu pobedu, samo pod uslovom da svi pruže maksimum na parketu.

Bečej – Sombor 3:0 (25:21,25:13,25:13)

Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Gledalaca: 100. Sudije: S. Trišić (Klek) i M. Jovanović (Ravni Topolovac).

Bečej: M. Rakić, Gajičić, Džigurski, Bašić, Vejinović, Brkić, Đ. Rakić, Koković, Milovac.

Sombor: Dragić, Konjović, Alj. Kevilj, Brdar, Kolarić, Veniger, Perić, Al. Kevilj, Zagorac, Živanović, Stručević.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име